| KaKa_2508 a întrebat:

Caut o melodie in portugheza.gen mamasita.canta unu…stie cineva cum se numeste?
O tot da la radiostraight face

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Melodia este:Narcotic Sound and Christian D - Mamasita.

pa, pa.

| Woodee a răspuns:

Sunt români... Melodia se numește Mamasita și este cântată de Narotic Sound și Christian D(vocal)... fundiță?

| Bibiii_4460 a răspuns:

Narcotic Sound feat Christian D. - Mamasita

| KaKa_2508 explică:

Sunteti dobioci?
gen Mamasita? Seamana dar nu este, nu este nici Vejo Bonitowinking
Este noua melodia nu cred sa aiba o lunathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca tu cauti melodia pe care o caut si eu... o ascult in fiecare zi la kiss fm...NU E MAMASITA, NU E VEJO BONITO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GF2LmGVIe2E ia vezi frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o caut... a gasit' o cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca am eu raspunsubig grinbig grinbig grin...Narcotic Sound&Christian D-Dnca Bonito boom boom...