| mary123 a întrebat:

Caut o piesa, ceva gen house, am auzit-o la mare, in Venus, anul acesta. Avea cate prin versuri si cuvintele astea : when the night is coming, you know, after the rainbow, freedom, let people.

Sper ca ma puteti ajuta. MErsi anticipat :*

Răspuns Câştigător
| frum a răspuns:

"Free Deejays feat Buppy - You know" oare asta cauti? Sper ca da!

5 răspunsuri:
| mariaw a răspuns:

De ce scrii versurile aici, in loc sa le scrii pe google?

| Elenna_4537 a răspuns:

Dj Andy si Stella -Freedom

| mary123 explică:

Am scris versurile pe google, dar nu am gasit piesa. Tot ce mai stiu este ca am auzit-o zilele astea si la Vibe fm.

Deea, imi pare rau, dar nu e aceea piesa.

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Deepcentral - music makes me free http://www.youtube.com/watch?v=Q4eMG4cIRRg