| dutzubu a întrebat:

Caut si eu de aproximativ 4 ani o melodie house pe ritm de chitara..nu stiu cine canta, nu are versuri doar si doar chitara. Sper ca macar o persoana sa stie despre ce melodie este vorba

Răspuns Câştigător
| Ssya a răspuns:

Djuma Soundsystem - Les Djinns

http://www.youtube.com/watch?v=1eEygIR4whE

De la 2:10 incepe si chitara... Nu stiu sigur daca este asta :)

| dutzubu explică (pentru Ssya):

Asta eeee:X:X multumeeeesc!:* in sfarsit dupa 4 anilaughing)

| Ssya a răspuns (pentru dutzubu):

Cu placere laughing) ma bucur ca te-am ajutat:*

6 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Daca stiam mai multe detalii. sad sorry.

| dutzubu explică (pentru AOLEVRIC):

Sa nu razi dar ritmul e gen tam tam tam tararam tam tam tamlaughing) alte detalii chiar nu stiu

| AOLEVRIC a răspuns (pentru dutzubu):

Pff, complicat. tare mult as vrea s-o gasesti, eu nu cred ca te pot ajuta.