| sergiu2525 a întrebat:

Caut si eu o melodie, respectiv o trupa, de data asta dintr-un film:Bandslam.se intampla atunci cand personajul principal, nu mai stiu cum il chema, se duce la burining hotels, si canta o trupa de rock altenativ cred, costumati si poarta ochelari, am cautat pe youtube burning hotels dar mi-a dat numai partea aceea din film, deci cred ca acea trupa era inventat pentru film, ceea ce ar fi foarte trist... http://www.youtube.com/watch?v=db5qE-pdtJY

1 răspuns:
| Larette a răspuns:

Da, e adevarat, trupa The burning hotels nu exista, a fost creata special pentru film.