| anonim_4396 a întrebat:

Caut si eu o melodie veche, care inca se mai da la radio, cantat de barbati(barbat) - alternative/dance[funda]

Răspuns Câştigător
| reablonda a răspuns:

Mai sti ca se mai da pe kiss fm melodia trupei outlandish aia i"m colling u, sau iubire de 3 sud-est. sper ca ti-am fost de folos

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Mai da detalii, gen fragmente din versuri, secvente de care iti aduci aminte.Cica "caut o melodie veche cantata de barbati", cum a zis Derye, iti dau milioane de astfel de melodii

| Derye a răspuns:

Sa moara gelu daca nu iti dau 10, 000, 000 de astfel de melodii.
straight face

| Cricket_3428 a răspuns:

E foarte veche. versrui habar n-am, m-a rugat sa o caut...anii 90`-00`... difuzata des pe magic fm, dar nu e foarte lenta