| DianaDiii1761b a întrebat:

Cautati pe google trilulilu si scrieti acolo: o ho hoo zoia alecu. dati si ascultati muzica. intrebarea este de fapt: as putea canta asta ca colind? puteti canta si voi, cu placere pentru idee. la cei care vreti. vreau sa aflu parerea voastra daca asa putea canta asta ca colind. dau fundita la cel mai inteligent raspuns :*

Răspuns Câştigător
| aaaa12345 a răspuns:

Iti spun sincer dar nu prea poti eu am incercat fara muzica de fundal doar cu vocea si neavand muzica nu espuper

1 răspuns:
| madia a răspuns:

Nu puteai sa dai linkul direct? Intreb si eu...