| GoldVali a întrebat:

Ce alegeti intre :
FUN - We Are Young [ http://www.youtube.com/watch?v=Sv6dMFF_yts ] si
Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe [ http://www.youtube.com/watch?v=fWNaR-rxAic ]

Răspuns Câştigător
| EvaneSScence a răspuns:

Tot Fun aleg si eu big grin...nu pot spune ca " Call Me Maybe" este o prostie...atata timp cat multora le place si o asculta iar criticii care voteaza la Grammy au votat-o atat de mult, inseamna ca are farmec, dar nu-i chiar pe gustul meu happy

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Niciuna

| LoveGoneWrong a răspuns:

FUN - We are young ^^
De Call Me Maybe m-am saurat pana peste cap laughing

| M25M a răspuns:

Fun, cu siguranta Fun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fun. Call me maybe e o prostie.

| GiAnca a răspuns:

Cu siguranta prima.''Call me maybe'' a fost printre favoriltele mele un scurt timp.Pe cand ''We are young'' as asculta-o si peste 20 de ani. big grin

| Andreea304 a răspuns:

Normal ca FUN "We are young"!"Call Me Maybe" e o prostie! Chiar nu merita premiul pentru "Cel Mai Bun Cantec"! Si oricum, Nate are o voce mult mai buna.