| GiulyDragutza a întrebat:

Ce alegeti: Ruby sau Antonia?(eu sunt total nehotarata, dar cred ca antonia);-)

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Dumnezeule, dar ce legatura au cele doua :O Eu am fost la concertele ambelor fete, iar Ruby face playback la greu. In schimb Antonia canta superb happy Deci cred ca e deja evident cu cine votez.

18 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Niciuna.

| 582gaby a răspuns:

Antonia... la fel ca si tine, te pup si sper ca ti-am fost de folos!

| vladutzu96 a răspuns:

Antonia

| AjLee a răspuns:

Antonia

Răspuns utilizator avertizat
| MadwuThau a răspuns:

Antonia..adica Ruby are o melodie ff frumoasa, dar e cam dezbracata rolling on the floor. deci votez pentru Antonia! E fffff frumoasaa!

| biencutza_5297 a răspuns:

Categoric Antonia...dar nu pot spune ca Ruby este oribila...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ruby mi se pare întruchiparea ideală a prostituţiei, prostiei, talentului inexistent dar totuşi menţionat, etc.

Nu că Antonia ar fi cu mult mai diferită, dar totuşi.

| darrio2007 a răspuns:

Antonia.

| dracu14 a răspuns:

Ruby,e de moravuri usoare, proasta si are tatuaje, perfecta pentru o relatie bazata doar pe sex

| AndreeaG8 a răspuns:

Antonia.happy

| andipd a răspuns:

Sincer eu aleg Antonia.
Ruby e o scarba pentru mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer şi mie îmi e greu să aleg care dintre ele cântă mai prost... având în vedere că sunt afone şi nu mă refer doar la muzică.

| duuh a răspuns:

Niciuna.

| bloodyhell a răspuns:

Eu zic sa le faci sa dispara pe amandoua

| CautNume a răspuns:

Niciuna

| Y1u2l3y4a5 a răspuns:

Antonia.

| costineladamian a răspuns:

Antonia Iacobescu aleg, Antonia Iacobescu cunoscuta sub numele de scena Antonia