| anonim_4396 a întrebat:

Ce am putea face noi ca idolli nostri sa vina in Romania in concert? Ex:Rihanna, Beyonce, One Drection, Demi Lovato...sau ce mai ascultati voihappy.(cantareti/te)

4 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Păi dintre cei pe care i-ai enumerat tu...ar face mai bine să rămână la ei acasă,îmi sunt antipatici rău. Legat de artişti care-mi plac mie,unii au concertat,alţii vor concerta, alţii nu vor concerta, iar restul nu mai pot concerta deoarece au decedat.Mie mi-e bine...meh.

| KinoAndreea a răspuns (pentru Holocaust):

Mda...exemplele pe care le'am dat le'am pus la bascalaughing

| DyannaElena a răspuns:

Din pacate nu cred ca putem face nimiccrying

| KinoAndreea a răspuns (pentru DyannaElena):

La asta ma gandeam si eu.