| sweetela a întrebat:

Ce aplicații pentru telefon sa ascult muzica chiar si atunci cand NU am net sunt?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Iti descarci muzica pe telefon si iti faci un playlist...
Eu asa am pe telefon.
O zi buna happy

| Gonrax a răspuns:

PlayTube. Le descarci și le asculți după.

| noone33 a răspuns:

Din cate stiu exista o aplicatie pe Ios care iti permite sa asculti muzica fara internet. Pe android nu cred. Ori nu am descoperit eu inca.
Ai putea sa asculti cu Snaptube. Dar si acolo iti trebuie internet. Daca vrei sa descarci muzica.
Atat happy

| ØverTheRainbøw a răspuns:

Spotify,Deezer,Soundcloud..cred ca si pe Shazam merge

Oricum..eu folosesc spotify si in timp ce ascult muzica imi creez un playlist care se salveaza automat in telefon si folosesc chestia asta in caz ca nu am net...