| LoveAndySixx129066 a întrebat:

Ce are toata lumea cu Justin Bieber? Mie imi place foarte mult mult si nu inteleg de ce toti gelosi si plictisiti de viata il jignesc...

10 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Justin Beaver e gay.Și Andy Sixx e și mai gay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Toţi geloşi şi plictisiţi de viaţă îl jignesc " deoarece s-au săturat de rahaturi jegoase, fără pic de talent, cu melodii de tot rahatul, ridicate în slăvi de mass-media şi de toată prostimea credulă şi fudulă. bieber e gay.

| FadetoBlack a răspuns:

Chiar tu eşti plictisită de viaţă ascultând rahaturile lui.

| BrokenArrow a răspuns:

Eu chiar nu-i inţeleg pe unii oameni.
După mintea ta atrofiată "toti gelosi si plictisiti de viata il jignesc..."
Nu, toţi oamenii care au habar ce e aia " calitate" il jignesc.

| KristalPop a răspuns:

Eu nu sunt gelos şi cu atât mai puţin nu sunt plictisit de viaţă şi îl jignesc pe Justin Bieber cu fiecare ocazie.
Justin Bieber nu cântă, e overrated, e un luzăr cu acte în regulă.
Nu merită să mai comentez pe tema asta.

| FearOfTheDark a răspuns:

E gay,are freza de **** cu mot,canta la fel.
Ar trebui sa se faca bancuri despre el cum sau facut despre Noris ala.
Justin Gayber si cu Andy Sixx ar trebui sa se intalneasca o data, sa faca un GAYFEST, bar de negri, club de fite, ei stiu.

| CautNume a răspuns:

Dar el de ce tortureaza auzul?! Si vederea?! In plus, nu gelosii si plictisitii de viata il jignesc, ci cei ce nu asculta gunoi comercial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, de ce l-as omori pe Justin Bieber? Pentru ca e un gay infect, se imbraca ca un ratat, are muzica de rahat. Toate melodiile pe care le scoate sun ''populare'', sa-mi introduc eu ceva in ele, cu toate ca au versuri de c*cat si instrumental prost. Ma tortureaza fonic de fiecare data cand are ocazia.
In vedere la ce ai spus tu : ''nu inteleg de ce toti gelosi si plictisiti de viata il jignesc...'', poate ca tu esti plictisit/a de viata deoarece asculti muzica comerciala fara pic de mesaj.
Salutare.

| Holocaust a răspuns:

Mda,deci dupa cum observi, cuvantul "gay" predomina.
Intr-un moment(userii) iti spun ca e ok sa fii gay, iar intr-altul te jignesc numindu-te asa.Ciudat.
Daca-ti place jb, stai linistita si nu mai spune nimanui daca nu vrei sa atragi comentarii nasoale.
Idolatrizarea lui jb e ca si cantatul.Doar pentru tine.Preferabil doar atunci cand esti sigura.In cabina de dus, probabil.

| Crucified a răspuns:

Aşa, şi? N-am voie să mă cac în melodiile, faţa, hainele lui? Nu suntem geloşi, târfă procreată pentru servicii orale. Şi nici plictisiţi de viaţă nu suntem, doar ai tu impresia că dacă nu-ţi agreăm căcaturile pe care le asculţi, suntem invidioşi pe căcatul ăla ambulant şi plictisiţi de viaţă. Eşti patetică.