| هوراس a întrebat:

Ce ati alege in locul meu? Fender sau Jackson? un motiv va rog big grin

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Depinde de model. Dar cel mai probabil Jackson.

| هوراس explică (pentru Wøodenpints):

Daca ar fi fender james root signature telecaster vs jackson pdx demmelition king v big grin ce ai alege?

| Wøodenpints a răspuns (pentru هوراس):

Având în vedere că eu sunt mai mult cu metalele, cel mai probabil Jackson-ul.

| bogdiy a răspuns:

Fender

| Rattlehead44 a răspuns:

Depinde de genul pe care îl "consumi", dacă eşti mai mult pe metale grele şi foarte grele, atunci Jackson, dacă eşti pe hard rock\rock clasic, atunci Fender.