| ParanoidKidu a întrebat:

Ce ati face daca l-ati intalni pe Justin Biberon pe strada? Eo i-as arunca un bolovan in cap.

Răspuns Câştigător
| Ralu_6779 a răspuns:

Pai daca l-as intalni si nu as avea un bolovan la mine i-as trage un punm in moaca, asa peste ranjetul lui si freza lui najpa.
Si i-as mai spune ce este afon si ca mai bine s-ar lasa de meserie laughing
Funda big grin puppy dog eyes

15 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

As merge mai departe... nu l-as baga in seamawinking

| Fluffy a răspuns:

Da invidiosi mai sunteti ma pe faima luihee hee
Nu-s fana lui, da nici chiarlaughing

| maduts a răspuns:

Credeam ca`ti place, majoritatea adolescentilor il plactongue

| GiuliaTamas a răspuns:

Si eu la fellaughing bate palmalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Saturday a răspuns:

tongue
item marytongue

| вυттєяƒℓу a răspuns:

laughingEu i-as cere un autograflaughing

| KiddoC a răspuns:

L-as saluta si atat. Nu-s fana.

| anna7_4794 a răspuns:

Eu nu sunt fana deci as trece pe langa el ca si cum ar fi un om obisnuit. Desi daca ma gandesc mai bine m-as stramba putin la spatele lui pentru ca ma enerveaza faptul ca peste tot vad capul lui.

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Doar unul ...cate i-as face...

| ambutisare a răspuns:

Ce pl sa-i fac. el cu treaba lui, eu cu a mea. Pentru ca nu-mi place ce canta si ca arata ca un carnat frezat asta nu inseamna ca trebuie sa-i dau meciu de fiecare data cand il vad. Daca toti ar gandi ca tine si-ar lua-o bine laughing

| luiza a răspuns:

Eu as trece pe langa el, ca nici macar nu stiu cine e...

| Rares95 a răspuns:

Eu l-as tavali pe jos si as face pi-pi pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu. laughing
Nici eu nu-l suport pe idiotul asta. rolling on the floor
Mersi de intrebare. Imi doream de mult una ca astalaughing

| xMetramorfoza a răspuns:

Nuu prea cred ca ai face astawinking