| Kennysa a întrebat:

Ce aveti cu Justin Bieber si cu Miley Cyrus?
-Justin Bieber nu mai e acelasi, s-a maturizat!
-Miley Cyrus nu se drogheaza, s-a drogat, dar a fost suficient de puternica pentru a renunta!
Respect amandoi, voua ce nu va convine la ei?
Funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| Fineness a răspuns:

Pai,eu cred ca oamenii au zis ca lumea showbizului e prea monotona si plictisitoare, asa ca au hotarat sa sa ia de anumite vedete, cum ar fi acestea doua mentionate de tine mai sus.

Sa-l luam pe Justin Bieber-eu personal, nu am nimic cu el(are voce buna, melodii frumoase...bla bla bla),dar cand lumea sta cu ochii pe el,e inebunita dupa acesta,imi vin nervii-adica,pe vremea aia era doar un copil, ce avea el asa de special? Asa ca,vazand ca nimeni nu mai e cu mine(ma refer ca s-a saturat de J.B)am hotarat ca trebuie sa-l detest.Dar acum,nu mai am nimic cu el.

Iar cu Miley,e alta poveste-este o actrita minunata,cantareata cu o voce superba, frumoasa, buna...si multe alte calitati.
Pe vremea pe cand era cea mai la moda adolescenta si cand juca in Hannah Montana,multa lume o placea, inclusiv eu, care sunt fana ei.
Dar, cand a incercat si ea prima data niste droguri, aproape toti au judecat-o.Nu numai cu drogurile, dar si cu mersul prin cluburi, fumatul si multe altele.
Oamenii nu inteleg ca ea s-a maturizat si ca nu mai e fetita aceea cuminte, care asculta tot timpul de tatal ei.Acum este majora si poate face ce vrea.In plus, ea este tanara,cine a spus ca nu are voie sa faca niste mici greseli?
Oricum, fanii ei adevarati ii raman fani si o suporta cu toate defectele ei.
Chiar ea si-a cerut acum cateva luni, prin intermediul emisiunii,,SNL''scuze fata de o lume intreaga.

Deci, acum, mie imi place de amadoi(mai putin JB- nu pentru ca a fost un copil, si sincer, nu stiu ce nu imi prea place la el).

Asta e parerea mea!

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ce nu îmi convine? Faptul că există, înțelegi tu.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Pentru ca niciunu nu a ajuns unde e acum datorita talentului(pe care oricum nu-l au), fiecare a fost promovat intr-un fel, cum ar fi Miley de rahatu ala de serial de pe Disney, iar preaiubitul Bieber.ei bine la el nu mai stiu exact da stiu sigur ca la ajutat un asa numit"artist", din muzica generatiei tale, ca altfel cu vocea aia de gagica nu ajungea nicaieri, dar ceea ce la mentinut in top au fost toate relatiile alea fulger, toate masinile scumpe pe care le-a primit la o asemenea varsta, toate pozele pe care le-a facut cu alte"vedete", daca se pot numi asa, Disney, si asa mai departe.Iar eu urasc astfel de oameni, oameni care ajung unde sunt pe relatii, si sfori si mai stiu eu ce dracu mijloace mai usoare decat munca.
Si nu, nu-i respect pe niciunu, pe Bieber, tocmai ti-am zis de ce, iar pe Miley pentru ca a facut ce a facut si inca este idolu fetitelor de 10-11, hai chiar 12-13 ani, si mi se par niste gesturi iresponsabile, atata timp cat toata lumea, chiar si ea, stia ca este idolul a astfel de fete tinere, care s-ar putea(si mai mult ca sigur ca un sfert din ele au si facut-o)sa o copieze, si dupa aia nu e ea aia care plateste ca la numai 17-18 ani fetele alea vor ajunge la dezintoxificare, ci parintii lor.Asa ca, in principal asta am eu cu cei doi, si cu toate vedetele din zilele noastre.Nu vad talentu decat la aia care le modifica vocile pe calculator, ca fara aia, nici nu ar exista.A, da, si ce crezi ca ii e greu lu' miley sa se ascunda de presa si de toata lumea sa continuie sa se drogheze? La varsta ei, si faima care i s-a urcat la cap, mi-e greu sa cred, mi-e chiar imposibil sa cred ca a fost ea suficient de puternica cat sa renunte.Va astept sa ma contraziceti.

| spank17 a răspuns:

Cu justin bieber n-am nimic, am trecut de faza in care il faceam gay. Nu ma deranjeaza ca miley s-a drogat, e viata ei, face absolut ce vrea cu ea, doar ca lumea inca o mai vede ca hannah montana si nu sunt obisnuiti cu schimbarea asta.

| RockaruL a răspuns:

Doi mui$ti. Terminati odata cu toti ratatiiVa pierdeti vremea!
Ascultati rock! The best music ever!

| Anabella01 a răspuns:

Eu sunt mare fan Justin Bieber(Justin Drew Bieber n. 1 Martie 1994) si niciodata nu l-am insultat si nici nu o voi face. E cel mai maturizat adolescent din lumea intreaga. cred ca nimeni nu a putut sa treaca ca el de la crazy la Macholove struck mereu a fost un dulce si mereu a fost si va fi un macho

| DiamondEyes a răspuns:

Da` tu n-ai ce face in afara de asta?
Pe bune ma seaca fanii cacaciosilor astora rolling eyes

| SuntFata a răspuns:

Cu JB nu am nimic sincer niciodata nu mia pasat ce face nu sunt si nuci nu am fost o fana adica canta bine dar nu sunt ca una din disperatele alea care lesina daca afla ceva nou despre el.in schimb de Miley nu am nimic reau de spus [doar ca sa drogat si ca are tatuaje acum toti fac fite cum a putut sa faca ea asa ceva si asta doar pentru ca era hannah montana cea cuminte dar sincer astia nu se gandesc ca mai sunt mii de alti adolescenti care fac aceleasi lucruri zilnic adica doar pentru ca e vedeta n-are dreptu asta sau ce? niciodata nu i-am inteles pe oamenii astia si nici nu o sai inteleg...]dar mie miley mi se pare ok adica sunt fana[nu de aia disperata dar sunt fana]si mi se pare o tipa foarte ok nu vad nici o problema [probleme vad numa astia disperati de fanii hannah montana care nu se obisnuiesc cu schimbarea ei]nu am ce sa numi convina de la nici unu dar hei miley mi se pare mai cool ca jb fara suparare :*e doar parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am nimic cu ei.
Inafara de faptul in care am auzit-o pe una la TV cica : ''Adolescentele ii vor cadea la picioare lui Bieber".
Veac pururi amin! Niciodata dar niciodata nu se va intampla asta.
In rest, nu ma deranjeaza, nu le-am facut nimic si nici ei nu mi-au facut nimic. Dar nu ii respect. Cine sunt ei? Asa si eu pot canta ceva si sa il arat in america sa devin vedeta. Tot goi ne-am nascut toti. Si nu pot respecta pe cineva care s-a drogat sau pe cineva asa copilaros care se presupune ca e gay.
N-am nimic cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@CaitlinAbbygailOlivia39
1.Macho?! Sfinte Sisooe, uitate la alte vedete sa vezi ce macho sunt nu uscatul ala.
2.Frumos :O sfinte siisoe, iti trebuie ochelari.
3. Voce de aur?! Cand ii aud vocea ma bag cu capu in perna.
Tu faci misto sau o spui in serios?

| DOLARVS a răspuns:

Bieber nimeni nu are nimica cu el acum ca sa maturizat eu cred ca are o voce foarte buna nu ca inainte ca avea o voce de fetita da ma oftica fanele disperate dupa el deci pe fetele alea nu ne suport laughing pe bieber il suport acum ca sa maturizat insf...winking si cu miley e viata ei treaba ei si astia care il mai urasc pe bieber sunt sparti adica intr-un cuv Cocalari