| francesca89 a întrebat:

Ce aveti toti cu lady gaga? mi se pare extraordinara, are versuri care m-au ajutat enorm, chiar mai mult, m'au schimbat

Răspuns Câştigător
| Destinee a răspuns:

Mie mi se pare o persoana foarte talentata si foarte draguta! Chiar aseara m-am uitat la niste videoclipuri cu ea in care se intalnea cu fani, se comporta atat de dragut cu ei! Melodia,, born this way,, o ador! Nu sunt un mare fan dar imi place de ea foarte mult! A ajuns foarte sus si asta datorita talentului ei...nu imi pasa ce cred alti despre ea dace mie imi place o ascult because i was born in this way babe!happy

Bye:*

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ascultă tu rock și ai să vezi alți 100.000 de artiști care "te ajuta enorm, te schimba". Ai să vezi că nu e nimic interesant la ea. Mi se pare varză.

Baftă

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Poti asculta ce vrei pentru tine!happy

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Da' cine ce are cu Lady Gaga, draga? Pur si simplu unii oameni agreeaza genul de muzica pop si altii nu.Nimeni nu e obligat sa asculte muzica neplacuta pentru acel cineva.De asta s-au inventat si diferite genuri de muzica.Si oricum fiecare asculta ce vrea.

| romichete a răspuns:

"I wanna take a ride on your disco stick" sincer.te-au ajutat aceste versuri cu ceva?

| francesca89 explică (pentru romichete):

Asculta toate melodiile nu doar..."I wanna take a ride on your disco stick"winking