| DyannaDya a întrebat:

Ce cantareti gen:Justin Bieber si Cody Simpson mai stiti?(tot baieti si adolescenti big grin )Multumeesc!

3 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Justin Bieber? Serios?straight face

| 20thoughts a răspuns:

Joe Jonas, Nick Jonas, Kevin jonas, Dan balan. Funda?

| CityWorld a răspuns:

Dintre cei pana in 20 de ani amintim: Justin Bieber (US), Cody Simpson(AU, US), Jordan Jansen (AU), Greyson Michael Chance (US), 2Boys (Sondre si Marcus, teen pop sensation din Norvegia) (NO), IanThomas (BE, un Justin Bieber al Europei), Matthew David Morris (MattyB pe youtube, concurent serios pentru Justin incepand de la 7 ani!) (US), Paul Butcher (US), Ronan Parke (UK, fenomen in Marea Britanie), Austin Mahone (US cred), Christian Beadles (US), Marco Konegger (AT), Ulrik Munther (Suedia, face senzatie in Suedia), Meik Gawlik (DE), Dima Borodin (Ukraina), Andrey Kunets (Belarus), Bandits (formatie de adolescenti Belgia, promovati prin Ketnet), Cole si Dylan Sprouse (US, candva celebri ca Justin Bieber), Jal Joshua (Filipine si AU), Leo Rispal (FR), 4 Elements (US), The Wee Amigos (formatie de 3 adolescenti din Irlanda: Gerald Ahern, Simon Peters, Ben Troy), Noni Razvan Ene (RO), Tristan Teichmeier (US), Dzintars Cica (Letonia), Tick Tock (fosta formatie din Puerto Rico, acum au 18 ani cred), Stefan Roscovan (MD), Duri Krasinki (AT), Jaden Smith (US), The Jives (Danny, Tonny, Vinny - 3 frati) (JP, GR, US), Alexey Zgigalkovich (Belarus, cam smecher el), Thor Salden (BE, s-a lasat de muzica), Reggae Boyz (2 adolescenti din Suedia, nu prea mai canta acum), Seongha Jeong (Coreea de Sud), Ben Hubley (US, dar e chinez), Robin Packalen (Finlanda, cu performante la New Wave Junior), Robinzon (formatie de baieti din Rusia) si sunt mai multi. Dintre fostii adolescenti, dar celebri la vremea lor amintim: Billy Gilman (US), Moffats (formatie de 4 fosti adolescenti, US), Robbie Klay (Africa de Sud), Simeon Hamman (Africa de Sud). Dintre fete ar fi: Connie Talbot (US), Rebecca Janson (Suedia), Laura Omloop (BE), Ksenyia Sitnik (Belarus), Abby Miller (US?) etc. Poti sa fii la curent cu tinerele vedete pe rivenmaster.com sau boysoloist.com