| Delyaa a întrebat:

Ce cantareti va plac cel mai mult si piese de la ei?

8 răspunsuri:
| T!mea a răspuns:

Justin bieber- one time, baby, one less lonely girl, love me
lady gaga- poker face, bad romance, love game, telephone, paparazzi

| Adelinesmile a răspuns:

Eu il ador pe Justin Bieber love struck Arata superb si canta foarte bine. Cel mai mult imi plac melodiile One Time, Baby si Somebody to love love struck [ nu ca celelalte nu mi-ar place big grin ]

| byoana a răspuns:

Mi-e imi place foarte mult melodia :liviu hodor and tara-happy for you

| annie_9752 a răspuns:

Michael Jackson:Heal the World, Cry, Earth Song.
Christina Aguilera:Obvious, Hurt, Beautiful.
Natalia Oreiro:Alas de Libertad
ABBA(fosta trupa)big grinancing Queen, The Winner Takes It All, One of Us, Mamma mia, Thank You for the Music etc.

Si multi altii, dar imi plac mult cei de mai sus pentru ca au cantece cu un mesaj special si sunt puse pe melodii care te impresioneaza.(chiar cele pe care le-am enumerat, sunt superbe). O zi buna!

| Alexyka a răspuns:

Pai imi plac melodii de la shakira-gipsy, justin bieber-baby, kesha-tik tok...

| pensionar a răspuns:

E prea lunga lista, contacteaza-ma pe skype berei_iosif1 dupa ora 21. 00, ok?

| Miss Maddy a răspuns:

Avril lavigne : -Girl friend, -Complicated, -Skater Boy, -Innocence, -Alice:X
Selena Gomez: - Won't Apologize, - Promise you, -Naturally
Blaxy Girls: -Revolution, -Save the world, -You`re like

| NothingPersonal a răspuns:

Puff Diddy-toate mel + cele compuse big grin