| clarraxdxs a întrebat:

Ce casti bune bluetooth recomandați la un preț decent?

2 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Jbl onear 500

| Cheo0S a răspuns:

Jaybird freedom 2. Eu am gasit pe alb la 130 de lei vad ca nu Mai sunt numai negre la 300 lei acum.
Avantaje rezista la transpiratie si apa. Am stricat o pereche de audio technica cu 200 de lei, numai din cauza asta.
Dezavantaje trebuie sa porti incarcatorul extern cu tine si nu tine bateria mult la ele.

Nu-ti recomand sa iei on ear(mareoace), la un pret decent nu o sa te tina Mai mult de 2-3 ani si nu prea gasesti confortabile. Cum ti-a recomandat cineva Mai sus jbl-urile mi sau dus buretii dupa o vreme. Respectiv 2 ani.