| hecamefrommetalland a întrebat:

Ce credeți despre mine când îmi vedeți imaginea de profil(în varianta mare, pe profil)?
PS.Nu că mi-ar păsa, vreau doar sa știu ce păreri au unii oameni când vad ceva neobișnuit.

Răspuns Câştigător
| MHems a răspuns:

Bună! Aş putea spune că eşti o persoană căreia o pasiune este rock-ul. După părerea mea, rock-eri nu ar trebui să fie judecaţi, căci până la urmă sunt şi ei oameni, şi poate sunt în interiorul lor mult mai sensibili decât afişează ambalajul lor, după cum spune şi proverbul,, Aparenţele înşeală,,. Nu putem să credem nimic despre tine doar văzând o poză, o persoană o poţi descrie după felul său de a fi, după fapte, după limbaj, după morală(trăsături morale).

| hecamefrommetalland explică (pentru MHems):

Muzica este singurul lucru care imi da aripi sa lupt si sa zbor peste negura insangerata a lumii, unde, in ochii tuturor sunt un demon, asta e pentru mine acea imagine.

| MHems a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Am înţeles, eu nu te-am precizat ca a fi un,, demon,,. Am spus doar că apari ca un rock-er şi că nu trebuie să fii criticat pentru ceea ce eşti. Aşa cum au spus alţii mai sus, că eşti satanist. Multă sănătate şi fericire!

| hecamefrommetalland explică (pentru MHems):

Nu doar apar ca rocker(si metalist), sunt rocker(si metalist).

| MHems a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Ok, scuzele mele pentru greşeală happy

| RockNbeer a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Nu mai bine iti pui tu o poza cu moaca ta?
Mie mi se pare ca moaca este singura chestie care o purtam dupa noi care ne distinge unii de alti, nici o poza nu te poate caracteriza mai bine decat...ei bine, tu laughing
Esti privit ca fiind un demon? Ha laughing, priveste partea buna a lucrurilor, ingerasi nu sunt cele mai masculine personaje cu care poti fi asemanat.

| ksuper31 a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Crezi ca cineva te vede ca pe un demon?!
Lumea te vede ca un om.Un om simplu, ca noi toti, de altfel.
Succes in tot ceea ce faci!

17 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Posedat,satanism,d-astea,ar trebui sa credem ceva anume?

| hecamefrommetalland explică (pentru RockNbeer):

Dupa sondajele mele, stiam ca veti spune ca sunt satanist, desii nu sunt, buna observatie, desii gresita.

| Vans a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Mă,când zicem că eşti satanist nu te facem satanist în adevăratul sens al cuvântului, glumim doar.

| Lizzu a răspuns:

Poate prin poza ce ai afisat-o la profil incerci sa detii puterea sau controlul asupra lucrurilor,persoanei tale in viata de zi cu zi.
Da, din melodiile de la profil, tind sa cred ca iti place rock-ul.
Nu stiu de unde imaginea demonului a fost asociata cu muzica rock, metal etc, nu ma pricep la ramificatiile rock-ului happy

Poate ai o dorinta ascunsa si bine infipta in adancul fiintei tale de a fi perceput de catre lume ca fiind un baiat dur.
Posibil sa fii si un om agitat, foarte activ pentru ca ai ales o imagine in care predomina culoarea rosie.

Acum nu ma pot da mai mult cu parerea pentru ca nu te cunosc si nu vreau sa gresesc cumva.

Numai bine.

| LolaLollita a răspuns:

Nu ma afecteaza cu absolut nimic. Nu pot sa imi formez o parere despre tine de pe urma imaginii pe care o ai la profil, poate fi una pur aleatorie. E prea pueril sa judecam asahappy

| hecamefrommetalland explică (pentru LolaLollita):

Nu e aleatorie, am cautat-o mult timp, o imagine potrivita.

| LolaLollita a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Chiar si asa, gusturile nu se discutahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că joci prea mult Skyrim.

| BrokenArrow a răspuns:

Iţi place roşul. laughing şi... imi aminteşte de Naruto...iţi place Naruto? laughing

| hecamefrommetalland explică (pentru BrokenArrow):

Da,desii imaginea este din Neon Genesis Evngelion