| rebelboy2011 a întrebat:

Ce credeti care are voce mai„faină" justin bieber sau selena gomez
va rog raspundeti

Răspuns Câştigător
| Emmm203 a răspuns:

Buna!
Justin Bieber e o maimuta nu are voce deloc normal ca Selena Gomez

7 răspunsuri:
| monia a răspuns:

Pai hiturile lui Justin Bieber sunt frumoase, insa Selena Gomez canta mai bine.Selena s-a nascut cu talentul de a canta.

| oana1238105 a răspuns:

Selen gomez

| Alynutzza_1477 a răspuns:

Justin Bieber canta mai fain.happy Mie nu prea imi place cum canta Selena Gomeztongue. fiecare cu parerea lui.Pa pa:*

| lorycool a răspuns:

Aloooo nenea! Justin Bieber ii baiat iar Selena Gomez fata.Cum putem compara vocile celor 2?straight face

| Andruza a răspuns:

Dupa parerea mea Selena Gomez happy

| rebelboy2011 explică:

Alo bine le poti compara zici cine iti place cum canta

| summergirl25 a răspuns:

Off...nu pot compara! Amandoi imi plac la fel de mult! Deci din pacate nu pot sa aleg!