| AlexandraSt13 a întrebat:

Ce credeti despre Andrei Leonte?

Răspuns Câştigător
| Bullz_Miha_1988 a răspuns:

Este un dragut si are o voce super, are ceva care te misca atunci cand ii auzi melodiile! Sper doar sa reusesca si sa auzim noi melodii! Succes Andrei!

6 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

E ala de a castigat nu stiu ce concurs? Mie nu mi se pare ca ar avea cine stie ce voce, adica sunt altii mult mai buni ca el. A fost sprijinit de Vama, de-aia a si castigat, ca l-au votat fanii trupei, nu ca ar fi fost el cel mai bun.

| CautNume a răspuns:

Era printre cei mai buni de la X factor, dar totusi el merita locul 2, T&L merita locul 1.

| τττ a răspuns:

Un roman ca toti altii;]

| Zmady a răspuns:

A fost bun dar eu una tineam cu alin vaduva crying

| AlexandraSt13 explică (pentru Zmady):

Alin Vaduva dupa parerea mea a fost cam prefacut si la finala nici n-a stat sa dea autografe sau ceva si plus ca el a inceput scandalul cum ca Andrei nu ar fi castigat banii corect si chestii din astea de care probabil nu stiai...ma rog...laughing

| xXxSelenaXxX a răspuns:

Eu cred ca are o voce frumoasa! Asculta asta:
http://www.youtube.com/watch?v=rCQcZCSl-20