| Bashiix3 a întrebat:

Ce credeti despre Brokencyde?
Cel mai bun raspun fundita+Vot!

Răspuns Câştigător
| Element25 a răspuns:

Deci pentru mine sunt geniali=p~

Au niste melodii superbe cum ar fi: Yellow bus, Monster inside me, Scene girl(no sa stau sa le insir pe toate)

Eu pur si simplu ii ador!tongue

6 răspunsuri:
| 985436982 a răspuns:

"Cel mai bun raspuns" adica trebuie sa fie ceva gen "ii iubesc" nu? Ei bine, ascultam in clasa a 5-a iar acum mi-e rusine. laughing Nu-mi plac.

| TeoPT a răspuns:

Gaaaaaaaaay straight face

| Dante947 a răspuns:

Ce pot sa zic? Putin ciudati, la fel si stilul lor, dar sunt melodii care chiar imi plac. Oricum, ii ascult doar de cateva saptamani, dar mi se par ok happy

| Polaris a răspuns:

Sunt geniali atunci când vine vorba de supt la făcut muzică. big grin

| Kenny a răspuns:

Gen...
One! Two! We’re coming for you. Three! Four! Lock your door. Five! Six! Suck on my dick. BrokeNCYDE will never die!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma mai omor foarte tare acum dupa ei, dar in a 5-6-7 chiar imi placeau enorm. Acum uit sa ii ascult, dar cand imi amintesc ascult cu placere.