| luyzyyk a întrebat:

Ce credeti despre Cody Simpson?

fara jigniri...

7 răspunsuri:
| eprubetă a răspuns:

Eu il ador! :X:X
Si sper sa il intreaga pe Justin Bieber! Sa aiba mai multe vizoalizari pe youtube decat JB!
love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| luyzyyk explică:

Si eu:X

| DakotaXOXO a răspuns:

Il iubesc!kisslove struckAm toate melodiile lui, e asa de dragut. Vreau concert in Romania!

| AndreChan a răspuns:

Eeeeeeeeee supper scump.e asa dragut...i love him!

| Crystyna15 a răspuns:

Cody Simpson e dragut si are niste melodii super faine.As vrea sa dea un concert si in Romania.

| candyoficial a răspuns:

E superb baiatu', acum nu ca sunt fan. Dar e pur si simplu ADORABIL.
http://codysimpson.forumgratuit.ro/ FACETI-VA CONT PE CODY SIMPSON ROMANIA. :x daca sunteti fani, multumeeesc. :) + ca nu ar veni in Romania, cand oamenii de aici se intreaba"cine e cody?!":|

| Stone_Cathlin_1997 a răspuns:

Ii ador melodiile.Mi se pare foarte talentat, super dragut si...I