| oblivion95 a întrebat:

Ce credeti despre genul muzical folk?

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Imi place.

| SweetCandy a răspuns:

Este o muzica buna. linistitoare, pacat ca nu e foarte ascultata si ca in ziua de azi se cauta numai comercialul din orice.

| SorriX a răspuns:

Mie sincer chiar imi place...happy

| CB4ever a răspuns:

Genul de muzica folk e cantat de obicei de oamenii simpli din popor, deci poate fi accesibila oricui. E un stil de muzica frumos si linistitor, fara a fi plictisitor.Eu ascult de multe ori folk pentru a ma linisti, atat artisti straini cat si romani.

| alexutsuuu a răspuns:

Ma plictiseste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador folk. Este superb.:X. Prin simplitatea atat de complicata a versurilor te inebuneste. Sunetul unei chitare. Suberb. Fara cuvinte. Pare rau de anonim. Aldea P.