| dony a întrebat:

Ce credeti despre Justin Bieber? http://music-is-all-you-need.blogspot.com/2010/05/inca-u n-hit.html. Credeti ca noua lui melodia va avea succes?

Răspuns Câştigător
| Kidd a răspuns:

Tare! peace sign Cred ca va avea succes!

7 răspunsuri:
| Elle a răspuns:

Paiii...Lasa,nu mai zic nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuu straight face doamne copil ratat ca prostu ala de Justin na`m vazut laughing se crede mare vedeta si nici pampersii nu si i`a schimbat waiting

| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Mie unul nu imi place de el, cuvinte prea mari si prea multe figuri la 13 ani. o sa aiba succes pentru se investeste in imaginea si muzica lui, iar copilele il adora happy

| adi4ever a răspuns:

Iarasi bai nene cu jegosul asta? Mai datil dreacu de aici de copil ratat! Punem pariu ca dupa basitura asta de melodie se va crede din nou regele pop?

Răspuns utilizator avertizat
| Elle a răspuns:

@ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted baiatu` are 15 ani.Si hai sa spun si eu ceva: melodia e draguta si cred ca va avea succes printre fetitele de 10-12 ani.winking Parerea mea!hee hee

| FetitzaBlondina a răspuns:

Imi place winking