| Genesis29 a întrebat:

Ce credeti despre melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=-oCCnxBos10&feature Sincer mie imi place.

Răspuns Câştigător
| weeds a răspuns:

Sincer? mie nu.

6 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

O am krd ca de 2 saptamani si mie imi place
funda pls

| daηă a răspuns:

Iti dai seama ca melodia aia e facuta? adica...nu canta MJ.doar akon.
vocea lui MJ e facuta straight face
totusi melodia e superba :X

| kynleiii a răspuns:

Si mie imi place.

| Genesis29 explică:

@ÐΛηΛ, de fapt vocea lui MJ nu e facuta. Akon detine mai multe melodii de-ale lui MJ pe care le-a inregistrat inainte sa moara. Si asta a remixat-o.

| Nirvana a răspuns:

Nu stiu daca melodia a fost facuta din admiratie pentru MJ sau daca e pur si simplu o chestie comerciala. Sincer nu ma omor dupa Akon, dar trebuie sa recunosc ca e o melodie frumoasa.

| RALce a răspuns:

O ador:X:X:Xdefapt ador mai multe melodii de ale lui akon.si imi place un pic si de michael...deci melodia e bestialaaa:X:X:X