| Am Muzica In vene a întrebat:

Ce credeti despre melodia Outlandish-Aicha? Eo cred ca e super tare.Nu prea ascult Outhlandish dar piesa asta e chiar buna.

Răspuns Câştigător
| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

E putin veche dar e foarte reusitawinking e sooooper tarewinkingwinkingwinking
funda? tonguewinkingbig grin plsssss puppy dog eyes

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic 2
http://zaruha.blogspot.com/2010/09/titanic-2.html

| Floreenofficial a răspuns:

Da, e o piesa faina. da imi place mai mult callin`U. tongue

| laradio a răspuns:

Da, e o melodie frumoasa. Eyes never dry mai e si ea frumoasa.De asemenea si Calling u.

| MisterKat a răspuns:

Da, sunt de acord cu tine. E chiar faina melodia. Nici mie nu imi place Outlandish, dar melodia asta e buna.

| AGGA a răspuns:

Ms ca mi-ai zis de o piesa fainabig grin...

| georgiana_5779 a răspuns:

Si este de asemenea si veche

| Iuly006 a răspuns:

Este super tare si nici eu nu ascult Outhlandish dar melodia Aicha si Callin` U sunt foarte frumoase.

| Abcfunny a răspuns:

O da e superba, o auzisem prima oara la mtv