| MargarinaCuMustar a întrebat:

Ce credeti despre My Chemical Romance?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

My Chemical Romance dupa mine sunt cea mai tare trup de rock! Ii ador pur si simplu! Mai ales Frank Iero si Gerard Wayhypnotized. Ador toate melodiile lor si mi se par super faine.mai ales noul lor album care a aparut pe 22 noiembrie.the true days of the fabulous killjoys...
Sunt trupa mea favorita si il ador pe chitaristul lor, frank iero, mi se par cel mai sexy lucru de la dinozauri incoacelaughing)))

3 răspunsuri:
| aaaaaaa1 a răspuns:

My Chemical Romance este un american rock trupa din New Jersey, format în anul 2001. Trupa este format din vocalistului Gerard Way, Ray Toro chitaristi şi Frank Iero, si basistul Mikey Way. La scurt timp după formare, trupa a semnat cu Eyeball Records şi a lansat albumul de debut lor v-am adus Marcatori meu, Tu mi-a adus Your Love, în 2002. Au semnat cu Reprise Records şi a lansat anul viitor lor majore eticheta debut Trei Noroc de Sweet Revenge în 2004, albumul a fost un succes comercial, şi a fost atribuit statutul de platină de puţin peste un an mai târziu. [ 1 ] Trupa eclipsat precedent succesul lor cu lor din 2006 album concept, Black Parade, care a câştigat, în general, favorabil Comentarii printre criticii de muzică. [ 2 ] al patrulea album de studio lor, Zilele Pericol: Vietile adevărată a Killjoys Fabulous, a fost lansat pe 22 noiembrie, 2010, [ 3 ] a de recenzii favorabile.

| MargarinaCuMustar explică:

Ce credeti ( adice sunt varza sau cei mai buni sau c parere ai u depre ei ) nu ce stiti...

| AG a răspuns:

Da da laura...si ii ubesti si pentru ca eu ti-am spus de ei nu?laughing
Just kidding

My Chemical Romance e formatia favorita de 5 ani si jumatate. Le ador unicitatea, melodiile foarte ritmate si unice. Stilul lor muzical ma atrat foarte mult, pentru ca acum 5 ani vorbeau doar despre moarte in melodiile lor si asta ma atragea atunci la ei. Ofc, Gerard Way e un sex-simbol pentru minebig grin[don't judge me lauralaughing]. Imi plac videoclipurile, in special Helena, Welcome to the black parade si videoclipul nou Sing. Despre noul album: imi place foarte mult schimbarea de gen, de stil. Ma asteptam ca albumul sa fie o capodopera dar nu ma asteptam sa fie de proportiile acestea. Oricat de mult s-ar schimba, tot raman un fan. Si pentru mine vor fi mereu formatia numarul 1.