| Mileeee98 a întrebat:

Ce credeti despre Tokio hotel?

Răspuns Câştigător
| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

1.Eu ii adooor si mai ales muzica lor.imi place ca sunt un gen pop-rock big grin 2. unora nu le place T.H. love struck eu sunt mare fan 3.nu`s emo...totsi zic ca`s emo da nimeni nu poate defini cuvantul emo.in ziua de azi toti se cred emo...acesta este stilul celor de la Tokio Hotel, precum si Lady Gaga are un stil non-conformist, extravagant etc

8 răspunsuri:
| DloveD a răspuns:

Canta foarte bine.
Cel putin mie imi plac!winking

| BrD a răspuns:

Mai exista?

| b342 a răspuns:

E o super formatie. Le ador cantecele:X:X:X:X

| Izz a răspuns:

Nu le-am auzit muzica dar nu-mi par o formatie tare, cred ca sunt naspa adica numai cum arata.

| Lala20 a răspuns:

Imi place melodia Please don't Jump! tongue

| Psihiatra a răspuns:

Imi plac o multime de cantece si bill are o voce super :X

| b342 a răspuns:

Iza, copila draga ca sa nu fiu rea cu tine. Dar, tu ai auzit de proverbul "Nu judeca cartea dupa coperta!"? Asa ca nu judeca acea formatie dupa felul cum arata.Mai intai asculta'le melodiile dupa aceea sa critici! De exemplu poate sa arate urat, dar de unde stii cu nu au melodiile frumoase? de exemplu Green Days. Tipul care canta nu e chiar dragut, dar are o voce de admirat.Asa ca numai face tu pe desteapta.Mai intai asculta, dupa aia critica!

| Aiicha a răspuns:

Este un hotel de 2 stele si 3 gandaci!