| MeGhosta a întrebat:

Ce credeti despre vocea "fenomenului muzical" Vitas? big grin

5 răspunsuri:
| AlexBitza a răspuns:

Nu stiu nu prea am cuvinte, este un tip deosebit cu o voce deosebita cu melodii deosebite...este ciudat insa asta il face placut, si cu toate ca am 15 ani de obicei ascult numai vitas.

| MeGhosta explică:

Stiu love struck!
mi-as dori foarte mult sa merg la un concert de al lui day dreaming
Este fabulos love struck
Mai ales cum canta Ave Maria day dreaming

| thepunusher a răspuns:

Probabil cea mai buna voce a lumii.Incredibil.Parca e delfin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este FABULOS! Sunt genul care nu devine "fan" de obicei, oricat mi-ar placea un artist, dar sunt super fan V fara posibilitate de revocare. E pur si simplu fantastic, melodiile lui sunt superbe, au versuri deosebite, sensibile, iar vocea lui suna incredibil si nu ma refer aici numai la triluri. E atata armonie in vocea lui, si aparitia lui intreaga pe scena emana atata armonie incat ma face sa simt ca sunt martor la ceva "perfect" in clipele alea cat il privesc.
As merge mai departe, si as spune, nu e numai un fenomen muzical, e pur si simplu fenomenal...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vitas... e un intreg univers. un om, un inger.nici eu nu stiu ce e dar cert e ca are harul sa iti vindece sufletul si nu numai... si eu ascult doar Vitas si nimic alceva in ultima vreme. iar pe toti ce ce sunteti fermecati de frumusetea si glasul sau va invit cu toata dragostea pe www.vitas-romania.ro