| Maryse a întrebat:

Ce credeti? E o idee buna sa merg la colindat eu(13 ani) fratele meu (11 ani) si inca o prietena (12 ani). Fratele meu canta la saxofon (e incepator) O ce veste minunata, canta singur. Eu cant la chitara o colinda, nu stiu care, poate imi recomandati voi, cant cu fratele meu si prietena mea, eu cant la chiatara, vocal si ei vocal... E buna ideea? Si ce colinda sa cant la chitara?

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Dap, e o idee destul de buna, dar in ziua de azi nu cred ca mai ies prea multi bani... mai multe fructe happy
bafta si colindat cu spor happy

4 răspunsuri:
| sticksulet a răspuns:

Presupun ca esti in a 7-8a
nu, nu cred ca e o idee bunabig grin

| ii a răspuns:

Nu e o idee buna... esti destul de marisoara.
La cei din familie, rude... e o idee ff bunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o idee ff buna. si eu fac 14 ani si ma duc la colindat... si vad ca nu se intampla nimic... esti mare cand crezi tu ca esti mare.,, dar eu cred ca nu sunt mare. asa ca succes. si da. este o idee fff buna! spor la bani; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e o idee excelenta si eu am tot 13 ani si merg cu colindul canta si tu ceva de andra sau fuego ca are mai multe colinde... sper sa te fi ajutat