| Notyabusinessm8 a întrebat:

Ce credeti, Kurt Cobain chiar s-a sinucis sau a fost omorat de altcineva?

11 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

"Cât de mult îl iubesc pe Kurt Cobain, e idolul meu, deși abia știu 5 melodii de la Nirvana și nu înțeleg mesajul, dar hei, SUNĂ BESTIAL LOOOL!"

Da, revenind, nu era povestea cu pistol + gloanțe -> cap?

| Tourniquet a răspuns (pentru Polaris):

Știu oameni de genul. Eu am crescut cu el pentru că tata și unchiul meu au fost/sunt fani Nirvana. Am auzit și povestea că s-a împușcat, ba că a murit de la supradoză sau cică l-ar fi omorât Courtney. Acum... odihnească-se în pace!

| Notyabusinessm8 explică (pentru Tourniquet):

Da, uite asta vroiam sa vad eu. Cati dintre voi credeti ca l-a omorat Courtney. Pentru ca si asta ar putea fi o posibilitate.

| Tourniquet a răspuns:

Geniu al muzicii! Îl iubesc și tare mult mi-aș fi dorit să fi mers la un concert de-al lui, păcat că m-am născut mai târziu.
Eu am auzit și am citit că a murit de supradoză de droguri. Adică sinucidere.
Dar cred sau mai mult ca sigur s-a sinucis.

| zăGhost a răspuns:

Sinucidere.
Cred, totusi, ca daca ea ar fi fost potrivita pentru Kurt, ar fi putut sa-l faca sa renunte la droguri si sa-l scoata din starea in care intrase inainte de a muri.

| CRISS69TM a răspuns:

Nu are importanta.un dement in minus.cand si-a dat seama ca ca e nebun s-a sinucis.

| Tourniquet a răspuns (pentru CRISS69TM):

Dement? straight face Du-te cu manelele tale si lasa-ne. Kurt a fost genial!

| CRISS69TM a răspuns (pentru Tourniquet):

Manele? sinucidete si tu. faci un bine omenirii.

| Tourniquet a răspuns (pentru CRISS69TM):

Neah.
Dar Kurt chiar nu se compară cu toate căcaturile din ziua de astăzi gen Selena Găoază și ce alte minunății mai apar. Omul ăsta a fost genial, nu dement. Dement poate fi Bieber că îmi poluează urechile cu căcaturi de urlături cu "baby".

Gtfo!

| CRISS69TM a răspuns (pentru Tourniquet):

Muzica din ziua de astazi, indiferent ce gen, cu mici exceptii, este de rahat.la ce faceai referire, pentru mine aia chiar nu exista.ma pis pe ei. urmareste atent ce am eu in playlist, dar sa asculti, nu sa treci cu vederea, cum aveti voi ideile alea preconcepute, ca sunt adeptul mai multor genuri de muzica daca sunt facute cu bun gust.rahaturile din ziua de astazi chiar nu ma intereseaza, ma vad nevoit sa repet, cu mici exceptii. vorbiti in cunostiinta de cauza.

| GoldCobra a răspuns:

Habar n-am. pacat ca a murit, a fost un geniu al muzicii. oricum ar fi murit merita respectul nostru.