| Tymer98 a întrebat:

Ce credeti voi despre muzica rock?

Răspuns Câştigător
| ToMiZza a răspuns:

Pe mine muzica rock ma linisteste...da e ciudat, dar eu cand ascult muzica rock imi apare sentimentul acela de "acasa" happy, oricum nu cred ca e cineva de acord cu mine dar...asta cred EU despre muzica rock! big grin

12 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

E cel mai bun prieten al meu.

| Azemary a răspuns:

Muzica rock inseamna a te inpotrivi unor reguli a te inpotrivi lumi care nu te lasa sa fi tu insusi e ca o revolta asupra lumi intregi care nu te intelege si te judeca

| Crisis a răspuns:

Imi place rockul, iubesc metalul.
Judecand dupa avatarul tau, nu prea stii ce-i aia muzica rock [Black veil brides suck hard].

| mariusxd a răspuns:

Metallica=gods

| DarkSkittles a răspuns:

Imi place! Mai ales Metallica! chiar daca am 11 ani!

| Dumnezău a răspuns:

E cea mai buna chestie inventata vreodata!

| DreamAutopsy a răspuns:

Metal is my religion!
\m/

| itscloudyoutside a răspuns:

Cea mai buna muzica. Nu se compara cu nimic altceva (mai ales manele si house, worst things EVER).

| FucktheSystem a răspuns:

Dacă ar trebui să scriu tot ce cred eu despre muzica rock cred că aș face un roman... în mai multe părți.
Oricum, muzica rock e cel mai bun prieteă a mea, mereu stă cu mine fără să facă fițe, merge un merg și eu fără să fie nevoie să o întreb dacă vrea sau nu să vină, stă cu mine cât vreau eu fără să comenteze că e gata masa și trebuie să plece...prietena ideală.
Plus că rockul e ca un drog pentru mine și sunt mândră să fiu dependentă, îmi place senzația care mi-o dă, parcă mă desprind de lume când merg pe stradă cu muzica în căști parcă nici nu-i mai sesizez pe cei din jur sau dacă-i văd trec ca niște fantome pe lângă mine, e o senzație genială.
Oricum un cuvânt descrie cel mai bine muzica rock : eargasm.
http://www.youtube.com/watch?v=QvtT5LHdvY0

| ionutzul31 a răspuns:

"e de ca**t si trebuie sa moara"
laughing

| paulx94x a răspuns:

Ca e un gen de muzica foarte tare plin de energie, eu unul il ador.winking

| NuclearAssault a răspuns:

Acest gen de muzica are melodii pentru orice sentiment, de la agonie la extaz, te poate linisti, iti poate da forta, curaj, energie, muzica rock este un mod de viata