| Tymer98 a întrebat:

Ce credeti voi despre muzica rock?

Răspuns Câştigător
| ToMiZza a răspuns:

Pe mine muzica rock ma linisteste...da e ciudat, dar eu cand ascult muzica rock imi apare sentimentul acela de "acasa" happy, oricum nu cred ca e cineva de acord cu mine dar...asta cred EU despre muzica rock! big grin

12 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

E cel mai bun prieten al meu.

| Azemary a răspuns:

Muzica rock inseamna a te inpotrivi unor reguli a te inpotrivi lumi care nu te lasa sa fi tu insusi e ca o revolta asupra lumi intregi care nu te intelege si te judeca

| Crisis a răspuns:

Imi place rockul, iubesc metalul.
Judecand dupa avatarul tau, nu prea stii ce-i aia muzica rock [Black veil brides suck hard].

| mariusxd a răspuns:

Metallica=gods

| DarkSkittles a răspuns:

Imi place! Mai ales Metallica! chiar daca am 11 ani!

| Dumnezău a răspuns:

E cea mai buna chestie inventata vreodata!

| DreamAutopsy a răspuns:

Metal is my religion!
\m/

| itscloudyoutside a răspuns:

Cea mai buna muzica. Nu se compara cu nimic altceva (mai ales manele si house, worst things EVER).

| FucktheSystem a răspuns:

Dacă ar trebui să scriu tot ce cred eu despre muzica rock cred că aș face un roman... în mai multe părți.
Oricum, muzica rock e cel mai bun prieteă a mea, mereu stă cu mine fără să facă fițe, merge un merg și eu fără să fie nevoie să o întreb dacă vrea sau nu să vină, stă cu mine cât vreau eu fără să comenteze că e gata masa și trebuie să plece...prietena ideală.
Plus că rockul e ca un drog pentru mine și sunt mândră să fiu dependentă, îmi place senzația care mi-o dă, parcă mă desprind de lume când merg pe stradă cu muzica în căști parcă nici nu-i mai sesizez pe cei din jur sau dacă-i văd trec ca niște fantome pe lângă mine, e o senzație genială.
Oricum un cuvânt descrie cel mai bine muzica rock : eargasm.
http://www.youtube.com/watch?v=QvtT5LHdvY0

| ionutzul31 a răspuns:

"e de ca**t si trebuie sa moara"
laughing

| paulx94x a răspuns:

Ca e un gen de muzica foarte tare plin de energie, eu unul il ador.winking

| NuclearAssault a răspuns:

Acest gen de muzica are melodii pentru orice sentiment, de la agonie la extaz, te poate linisti, iti poate da forta, curaj, energie, muzica rock este un mod de viata

Întrebări similare