| Floreenofficial a întrebat:

Ce facem anul acesta la Eurovision?
Am ascultat cam toate piesele, daca nu chiar toate si imi plac in mod special piesele:danemarcei, suediei, armeniei desi am senzatia ca uit pe cineva, a da si islanda.
Si melodia noastra e buna!
Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Da, cum zici tulaughing

| liveincolors a răspuns:

Cred ca Paula are mai multe sanse ca Elena, eu zic ca o sa fim pe locul 12-13. Doamne, ajuta sa fim intre primii 10!

| emma6312 a răspuns:

Ca sa avem mai multe sanse trebuia sa concureze si ANDRA sau INNA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca vom lua un loc bunicel(poate chiar printre primele 10), oricum, mai bun ca anul trecut sigur luamhee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar fi o adevarata minune sa ia Romania locul 1. As da de bauthee hee

| Danyyyyy a răspuns:

Mie chiar imi place melodia pe care o va prezenta paula seling alaturi de ovi.Doar ca am inteles ca ei au incalcat oarecum regulamentul cu piesa lor ceea ce ma face sa imi schimb parerea despre Paula Seling.