| Irinaaaaaaa a întrebat:

Ce fel de muzica ar trebui sa ascult in timp ce imi fac temele, sa pot gandi mai clar? big grin Ceva gen Mozart? Va rog mentionati si unde pot gasi melodia, Multumeeesc anticipat! >big grin

2 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu cred că are vreo legătură cu muzica... Poţi încerca şi cu muzică clasică dacă doreşti, dar e degeaba dacă nu îţi place şi nu-ţi face plăcere s-o asculţi, mai mult o să te enerveze/plictisească/irite.
Ascultă ceva ce îţi place, indiferent de gen. Nu cred într-un "anumit" gen de muzică, care te relaxează, care-ţi dă o stare de bine ş.a.m.d.
Te relaxezi cel mai bine dacă asculţi muzica preferată.

| CautNume a răspuns:

Cine a zis ca trebuie as asculti nu stiu ce atunci cand scrii? Asculta ce-ti place.