| Doina_1562 a întrebat:

Ce fel de muzica prefera acum tineretul?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Muzica de club in primul rand. Mai sunt si manelele care fac ravagii.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Orice in afara de manele si muzica popularawinking happy
Rock love struck
Pophappy
Hip-hop
Rapbig grin
Cam astea sunt in top big grin

| Razvan a răspuns:

Muzica din aia in care se aud mai bine tobele decat versurile, in care interpreta canta semi dezbracata atat de fals incat iti vine sa torni apa in boxe.Muzica in care refrenul se repeta de 10 ori si contine 7 cuvinte dintre care 3 sunt:i love youraised eyebrows
Sa mai continui?winking

| Ea12345 a răspuns:

Mie imi place muzica gen rap, hip-hop...etc.Nu suport manelele si dedic din partea unui prieten tuturor cocalarilor melodia: Parazitii- De ziua ta
http://www.youtube.com/watch?v=0vFMqdFBuWo :)) scuze pentru limabajul din video...

| LuS[z] a răspuns:

Majoritatea asculta house dance rock pop dar mai sunt si exceptii...care asculta manele

| Alex_7297 a răspuns:

"Bum bum bum-bum bum bum bum" şi "să moară duşmanii"...

| sy46 a răspuns:

Cei mai multi o prefera pe cea comerciala...(Nu ma regasesc printre)
Si manelele bineinteles.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim_5535 a răspuns:

Tineretul cred ca prefera manele (eu, nu vreau sa fiu inteles gresit... dar nu-mi plac manelele de loc, eu ascult pop-rock...)

| myrazvy a răspuns:

Ceva ce ii face sa se zbenguiasca cat mai mult sa le creasca teribilismul in ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50% din ei asculta house si 50% manele(eu ascult amandoua si nu numai)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pareri impartite--Mie imi place mult rock-ul:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult The Beatles laughing Sa ma bag sub plapuma? blushing

| ionika a răspuns:

Le plac manele, pop-rock si in special muzica de club care aproape orice tanar o admira