| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de persoane au votat niste babute la Eurovision in loc sa o voteze pe Elena cea sexy si frumoasa?:-D

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Nu confunda concursul Eurovision cu un concurs de Miss.

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Persoanele care si-au dat seama ca Elena n-are voce.

| alexxa a răspuns:

Maimute cu telefoane desi au facut bine ca nu au votat-o pe Elena cea sexi, frumoasa si afoana big grin

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

1. Conteaza ce canti, nu cum arati.
2. Chiar daca am merge pe sistemul tau, elena nu imi arata sexy de loc, mai mult a tiganca rapanoasa.
3. Elena a cantat cea mai nasoala melodie (MANDINGAAAA ZALEILAAAA MANDINGAAA ZALEILAAA AHFAHSFIOHAFHAFHAFHAFK ADSHDH
MANDINGA ZALEILAA...)

| RedAppLe a răspuns:

Heyy tot eu laughing.Mai babutele au fost simpatice, dar aici sunt de acord cu tine.Nu ele meritau locul 2 ci alte tari.Dar in nici un caz "Elena cea sexy si frumoasa".laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În primul rând, preafrumoasa ta Elena, a fost patetică, jalnică şi a cântat oribil pe scenă.
În schimb, Rusia a ştiut să se axeze şi pe show, şi nu a fost doar un dans de cimpanzeu pe care l-au adoptat numeroşii concurenţi, printre care şi Elena. Au cântat, au dansat. Mie mi-au plăcut. Au fost simpatice.
Şi nu ar fi meritat nici locul 12 Mandinga.

| MauiNight a răspuns:

Si daca era un concurs de frumusete, grecoaica castiga. Oricum babutele alea au fost mai bune decat Elena.

| anonim_4396 explică (pentru MauiNight):

Grecoaica ar fi castigat la atitudine:d, Elena e mai frumoasa!

| MihaiMike a răspuns:

Niste persoane cu capul pe umeri.Ai ascultat macar melodia? "Mandinga love, love everyday" la nesfarsit.