| dorina02 a întrebat:

Ce filme si muzica indiana imi recomandati? ( ce va impresionat sau va placut... ) Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| samantha a răspuns:

Cele mai frumose filme indiene care miau placut sunt''LUMINA OCHILOR MEI'' si ''CAND DRAGOSTEA UCIDE'' sunt frumoase sunt superbe merita vazute

25 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Slumdog Millionaire.

| Silvia a răspuns:

Filme : Prietenii mei elefantii, Articolul 420, Lantul Amintirilor, Vagabontul, Calul alb, O floare si doi gradinari, Salman Chan
Muzica :
-lantul amintirilor http://www.trilulilu.ro/zott/48e37e72ffab2f?playlist=242098
-Avaramu [ Raj Kapoor] http://www.trilulilu.ro/2fastand2furios/fa92d1875853c8?playlist=242098
-prietenii mei, elefantii [Rukmini] http://www.trilulilu.ro/Adytavbj/af028c72e7d723?playlist=242098
-ramayya vastavayya [Raj Kapoor] http://www.trilulilu.ro/ilov3pastila/a74131c508ea56?playlist=242098
Mera Joota Hai [Raj Kapoor] http://www.trilulilu.ro/ilov3pastila/0a21170ebbddd7?playlist=242098
Sham Gaiy Ratt aiy [Articolul 420] http://www.trilulilu.ro/rajesh/d1da50d01c8f7b?playlist=242098

| costyn162 a răspuns:

Chiar nu ascult muzica indiana. Dar imi plac foarte mult filmele indiene vechi.De exemplu, un film superb a fost "Lantul amintirilor" iar melodia cantata de cei 3 frati era foarte frumoasa.

| ioana181 a răspuns:

Muzica indiana stiu ca era cantareata romanca Naarghita.winking

| ioana181 a răspuns:

Muzica indiana stiu ca era cantareata romanca Naarghita.

| Victoria a răspuns:

Filme: Articolul 420(Shree 420), Vagabondul(Awara hoon), O floare si doi gradinari(Ek phool du mali), Vandana(Aradhana). Sunt cele mai frumoase filme indiene pe care le-am vazut.
Iar muzica indiana: intri pe www.trilulilu.ro si scrii numele filmelor indiene mentionate mai sus, si vei avea toate melodiile cu subtitrare in romana. Daca le vrei in calculator, da-mi un mesaj cu id tau si ti le trimit eu.

| brunetzika_6738 a răspuns:

Sunt niste filme faine si noi indiene(m-am uitat si eu la ele si sunt super)big grinhoom 2, Kambakkht Ishq si cel mai tare Dil Bole Hadippa. sper sa le gasesti si sa vezi ce faine islove struck
scuze da melodii nu prea stiu...

| brunetzika_6738 a răspuns:

Acolo ii Dhoom 2...nu am fost atenta si a aparut big grin din greseala

| brunetzika_6738 a răspuns:

Acolo ii Dhoom 2...nu am fost atenta si a aparut big grin din greseala

| .LoLo. a răspuns:

Iti recomand ca fil om shanti om. e unul din filmele mele preferate

| Florry19 a răspuns:

Filme :
"Paa"
"Om Shanti om"
"Veer Zaara"
"Fasion"
"love aaj kal"
"Wake up sid"
Şi lista poate continua!

Răspuns utilizator avertizat
| obarbiebruneta a răspuns:

Iti recomand Salman Khan. Canta super si e un actor foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos film indian este Un komando indian e superb l-am vazut pe ecran mare de 3 ori in trei zile consecutv sper sa-l difuzeze si la tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu recomand filmul indian
A ta pentru totdeauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din filmul a ta pentru totdeauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ta pentru totdeauna si triunghiul iubiri si in cautarea fericiri si un boboc si doi gradinari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmele Veer-Zaara si Om Shanti Om...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul cu salman chan si cu fata care se chema candni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei un film frumos (3 Idiots (2009))este frumos, nu este comedie cum pare dupa titlu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut cel mai mult a ta pentru totdeauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Om shanti om cu shalman chan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul calul alb

| Stefan2011_2042 a răspuns:

Gasesti ceva muzica indiana in acest site: http://www.muzicaindiana9.com

Ca filme iti recomand: Har Dil Jo Pyar Karega, Chori chori chupke chupke, Maine Pyaar Kyun Kiya

| hindia a răspuns:

Www.hindimania.com - Portal - muzica indiana,videoclipuri,filme indiene,albume,versuri, wallpapers actori, screensavers...