| brainless a întrebat:

Ce formatii vechi (romanesti) va amintiti?

31 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Genius, Angels, Viva, Candy, Gaz pe Foc, Valahia, Stigma, Sing Sing BB, Class, Sweet Kiss, Demmo, As XX, Andre, MB &C, Sexxy, Axxa, Exxotic, Galax...sau vrei mai vechi de-atât? Krypton, Sfinx, Roşu şi Negru, Metropol, Evolutiv, Rogvaiv, trio Expres, Forte, Gong, Euxin

Elianna
| Elianna a răspuns:

Phoenix, Sincron, Rosu si Negru, Semnal M...

| Munchkin a răspuns:

Pasărea Colibri, VH2, Phoenix, Karma, Celelalte Cuvinte, Milenium, Holograf, Proconsul, Dl. Problemă, TNT... ah doamne, ce vremuri... :(
http://www.youtube.com/watch?v=znHjoJP3okc

| Betty18 a răspuns:

Andre era formatia mea preferata pe-atuncilaughing
imi mai placea candy, asia, pops, hi-cu, animal-x si 3sud-est... ce mai saream in sus pe melodiile unora cand eram micilaughing:Xera foarte frumossigh

succes

| Malvina24 a răspuns:

Ozone, Andre, Asia, Blondy, Animal X, N&D, 3 SUD, Iris, Holograf, etc

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

. Animal-X.

inca-i ascult!:X

| Boo a răspuns:

Asialaughing

| mariobros a răspuns:

Albatros

| Barajag a răspuns:

Savoy, Iris, Holografhappy

| floflory a răspuns:

O-zone, body & soul, asia, oops, pops, valahia

cam atat nu mai stiu acum

Răspuns utilizator avertizat
| Loyd06 a răspuns:

Krypton - iti mai aduci aminte

| TheBrainiac a răspuns:

Holograf, Iris, Rosu si Negru, Phoenix, Sphinx, Semnal M, Pasarea Colibri, Savoy etc.
Interesant, nimeni nu-si aduce aminte de "Compact".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondy; N&D si Elei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaz Pe Foc, Andre, Elegance, Sexxy, Candy, Bliss, Alpha, Vama Veche, Valahia, Compact, Laguna, Kripton, Be3 si Be One.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si acum imi mai place formatia andre foarte mult dar s-au despartit exact cand m-am nascut eu, apoi cand am crescut am gasit melodiile lor si ce le mai ascultam, dar formatia...frumoase amintiri din copilarie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Generic si dan ciotoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abigail, altar, uddu, pansament, kapela, disinter, tornado, floarea albastra, chin, cangren, hate, god, grimegod, ultimatum, proelium, d'aia, trafic, bmg, dracula, arc gotic, deimos, taine, comando, kogaion, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bosquito era smecgera rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Double d, ro-mania 3rei sud est, angels, bamby, cristiana raduta, trident, blondy, andree, animal x, genius, tnt, taxi, asia, o-zone,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N&d 3se blondy a.s.ia andre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu si acum ascult aceste formatii:
A.S.I.A
Blondy
N&D
K1
O-Zone
Animal X
3rei Sud Est
Fara Zahar
Valahia
Hi-Q
Phoenix
Andre
Bosquito
Candy
Iris
Morometzii
Non Stop
Spitalul de urgenta

| Tyoh a răspuns:

Pai.sa zicem Iris, Holograf, 3SudEst, ASIA, Animal X.

| TimonMihail a răspuns:

Clasicii Cassa Loco

| luckyturt a răspuns:

eu stiu de o formatie tequila ce canta muzica romaneasca au avut doar 2 albime, stiti de unde pot descarca muzica cu ei?

| Vatau_Costi_1974 a răspuns (pentru luckyturt):

Si pe mine ma intereseaza aceasta formație, dacă stie cineva de unde se luam ceva melodii va rog

| Six_Gate_1989 a răspuns:

Pe langa trupele enumerate, ar mai fi si k-pital... si cred ca ar mai fi...

| Six_Gate_1989 a răspuns:

Demmo, RACLA, La Familia happy, L.A., K-pital

| Brata_Manuel_1986 a răspuns:

K1 va mai amintiti de ei?' de piesele lor?'

| Brata_Manuel_1986 a răspuns:

K1