| anonim_4396 a întrebat:

Ce gen de muzica, urati cel mai tare?!
Eu manelele! :-&

Răspuns Câştigător
| funditza_3597 a răspuns:

Manele...si pop de ala gen selena gomez, miley...de astea. nu le pot suporta

12 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Manele,populara,teen pop,rap-aneaua gen Puya(ce cocalar suna laughing )house romanesc(e chiar naspa, cu doar cateva exceptii) si popul care vorbeste despre nimic si se lalaieste(din tagma asta ascult Take That, Maroon 5 si Oasis)

@7h30: Daca sunt un pic curios, de ce urasti dubstep-ul? smug

| TeoPT a răspuns:

Manele, house, dance, rap prost, pop de dupa 2005, dubstep...

| TeoPT a răspuns:

@иeмaиנa
Nu stiu laughing Nu-mi place mie. Nu gasesc nici o logica in el.

| Bogdanux a răspuns:

Manele, rap-ul obosit, dance-ul miorlait, house, pop-ul generatiei de 12 ani(Montana, Selena, Bieber si alte scursuri).

| Nymphetamine a răspuns:

Manele,House,Disney...

| Biby a răspuns:

Buna.
Manele,House,Pop gen Hannah Montana si rap-ul.(in afara de Eminem)

| Dianaaa1997 a răspuns:

Cel mai mult urasc manelele, daca o poti considera muzica. eu nu pot. Cea mai mare prostie, muzica aia de prost gust in combinatie cu vocile alea chinuite si oribile care canta toata ziua de "vai inima m-ai parasit" si nustu ce cacaturi. E cel mai mare rahat! Si ma oftica cel mai tare ca scot bani pe stupizeniile alea, pentru ca lumea le asculta. nu stiu cum de pot face asta, cum de urechea lor suporta mizeria aia.

Gata m-am linistit, acum m-am descarcat laughing

| badboy94 a răspuns:

Populara

| theLITTLEsunShine a răspuns:

Manele! Le urasc! Nu le suport! Maiales aia Regheton sau cum se scrie, am ascultat-o 5 secunde (poveste amuzanta : am uncurcat link-urile) si mi-o venit sa pic de pe scaun :-&! Nu o ascultati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe lângă manele adaug :house [Şi alte genuri înrudite care se ascultă în zilele noastre] şi pop [Înafară de puţinul pe care îl ascult eu].
Baftă`!

| Чернобыль a răspuns:

Urasc manelele si orice este nou.

| SixXx a răspuns:

Manele si maneleri! clar