| schoky a întrebat:

Ce gen de muzica va place? Dati exemple de trupe, artistii...

12 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Usoara, house, de club si rock:
Refflex
Morandi
Fly Project
Simple Plan
Alex
Narcotic sound and Christian D
David DeeJay feat. Dony
Play&Win

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Usoara, clasica, pop

| Little Kid a răspuns:

Rock \m/, Pop, Pop-Rock, Clasica
Avril Lagvine
The Veronicas
Demi Lovato(imi plc da nu pun 835654 intrebari cu ea)
FloRida
Ashlee Simpson(putin)

Paramore
Jonas Brothers
Linkin Park
Maroon 5
Blaxy Girls
Fly Project

| Little Kid a răspuns:

Rock \m/, Pop, Pop-Rock, Clasica
Avril Lagvine
The Veronicas
Demi Lovato(imi plc da nu pun 835654 intrebari cu ea)
FloRida
Ashlee Simpson(putin)

Paramore
Jonas Brothers
Linkin Park
Blaxy Girls
Fly Project

| delia_6706 a răspuns:

Mie imi plac aproape toate genurile in afara de(manele, tiganeasca, clasica)Mie imi place cum canta lady gaga m-ai nouhappy
Dar tu?

| marsy a răspuns:

Darren Hayes

| Unstopable a răspuns:

Poi uite si eu. ca mai jos .linkin parca, evanscence, B. U. G., Akon care dupa parerea mea e cel mai bun interpret de R&B n' Soul din america la momentul actual...thinking asculta orice in afara de manelewinking

| schoky explică:

Eu rock, metal, clasica, putin pop, etc...va dati seama si singuri
Guns N'Roses, Bethoveen, Sex Pistols,

| msgirl a răspuns:

ROCK! \m/ linkin parca big grin evanescence nightwish si in afara de asta... avril lavigne!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lautareasca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avril lavigne; linkin parca; metro station; simple plan; green day

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linkin parca este cea mai aiurea trupa din istoira trupelor, nici nu-s tiu ce e ala rock!