| anonim_4396 a întrebat:

Ce gen de muzica va place din : rock, pop, latino sh manelehee hee... Dati cate un nume de trupa sau cantaret/cantareata a genului care va place :*.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da pai am uitat de punk. dar pnm ddx laughing cred ca punk e tot rock. no talking asa ca,...laughing)) imi sustin ideea no talking... pup :*:*

29 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Manele ma manele, lupii baaaaaaaaaaaaaaa laughing

| ionnik a răspuns:

Rock:nightwish
pop:Michael Jackson
Latino-thinking nimiclaughing
manele:depinde de melodiestraight face

| Elly4all a răspuns:

Rock love struck : TH( bill si tom)
michael jacksontongue

daniela
| daniela a răspuns:

Latino si reggae (UB 40)

prfml
| prfml a răspuns:

Latino - Alabina www.youtube.com/watch?v=v447-dBPAHY, pop - C. C. Catch www.youtube.com/watch?v=fo9zeGmGL2o, manele - Nicolae Guta www.youtube.com/watch?v=X3nAXt4PrAk, rock imi place mai putin - Cargo www.youtube.com/watch?v=5wCCFc2cTGY

| Jonsdottir a răspuns:

Rock:Marilyn Manson, Nightwish
pop:Lady GaGa
lationo: ce e aia?!?
manele:gutza baaa rolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pop, traisca pop-ul, traiasca Michael Jackson!

| inna a răspuns:

Ascult pop, rock.
Rock-pop : Ashley Tisdale http://www.youtube.com/watch?v=h2RNmKJR9S0
http://www.youtube.com/watch?v=qzwu84b0ZXM&feature=related
Pop: Toate melodiile lui M. J.

| andrreea a răspuns:

Rock:X:X : Evanescence
Pop: Michael Jackson

| D-Anna a răspuns:

Aa dyanna latino e aia care canta-n spaniolalaughing stii tu la quinta estacionlove struck alea aleasmug rock:X pfai vama veche vita de vine trooper(amu bine si asta tot aici) queen, roxette... pop thinking michael jackson da' mie mi se para ca el canta pop-rockoh go on si tati asa zice:X.>big grin

| ktty a răspuns:

Rock love struck : ac/dc

| crisS a răspuns:

Pop - britney spears michael jackson

| CrucifiedCountess a răspuns:

Hanzel Und Gretyl sau Rammstein.Stil Industrial

| kh1ss a răspuns:

Rock

| Klara a răspuns:

Rock: Oomph - Augen auf.
Pop: MJ- Billie Jean
Latino: aia cu Mentirosa, cine o canta?
Manele...greu. N-ascult manele. Cred ca.suna telefoanele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rock: Th :X
Pop:Michael Jackson
Latino:Thalia
Manele:depinde de mel thinking mai mult denisatongue

| pepe a răspuns:

Guns'n'Roses, Sandra, Los Lobos, Florin Peste.

| maryana5 a răspuns:

PoP - Michael Jackson sad si ca trupa Jonas Brothers big grin

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Prefer cel mai mult muzica pop si dance si artisti cum ar fi:Andreea Balan, Cristina Rus, Justin Timberlake(imi place doar mel Dead and Gone)Ackent, Marius Nedelcu(ex Ackent) etc.

| missmurder a răspuns:

Rock forever! Trupa : bullet for my valentine, nirvana, ac/dc, blessthefall, AFI, three days grace, as i lay dying etc etc

| dee dee a răspuns:

Pop: MJ :X
si punk dar vad k nu ai pushee hee
latino si manele in nici un caz laughing

| conflict a răspuns:

Rock : Iris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pop-rock e muzica mea favorita...si trupa din aceasta categorie...tokyo hotel! baietii au stil si stiu sa impresioneze un om! ii adorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rock: nimic
pop: michael jackson: you are not alone, heal the world, billie jean, smooth criminal, dirty diana, bad, black or white, thriller, beat it, man in the mirror, liberian girl, wanna be starnint' somethin'; miley cyrus
latino:nimic
manele:cea mai proasta muzica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Latino- Juanes Juanes Juanes Juanes Juanes

| Anonim_9586 a răspuns:

House, Dance... David Deejay si putin de Dony...Imi place genul de muzica pe care o canta ei...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pop Michael Jackson