| BLG a întrebat:

Ce genuri de muzica ascultatzi?
big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Anonim69 a răspuns:

Orice, mai putin manele:Xadica deloc

11 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pop, dance, house!
big grin

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Aproape toate fara rock si populara big grin

Răspuns utilizator avertizat
| xoxxxoooxo a răspuns:

Hip-Hop

| BlackDemon a răspuns:

Well... ascult o gramada de stiluri de muzica rap rock dance pop dar preferatele mele sunt rap si rock -ul acela foartee agrasiv big grin

| L0r3na a răspuns:

Imi place rock-ul happy in gerenal il acult pe Adam Lambert( nu stiu daca ai auzit de el dar ti-l recomandhee hee ) dar si muzica pop imi place si putin househappy

...and. N0 manele laughing

| enamel a răspuns:

Depinde.In masina ascult classic rock... Dar in general ascult muzica dance, house.Nu imi placm manelele si hip-hopul...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Happyhardcore happy

| Chanel a răspuns:

Toate genurile imi plac, dar cel mai mult ascult manelebig grin
Tu?:-d

| smekerah99 a răspuns:

Pop, dance, hiphop

| RaluBendis a răspuns:

Eu nu ascult muzicaaabig grin