| Ghicica_Silviu_1984 a întrebat:

Ce genuri de muzica prefera fetele?

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Intrebarea asta cred ca e una dintre cele mai inteligente, ce sa zic...
Eu prefer rockul.

| FadetoBlack a răspuns:

Asta chiar e o întrebare stupidă.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru FadetoBlack):

Nu vezi ce faţa de fost puşcăriaş violator de minore are laughing

| FadetoBlack a răspuns (pentru Woodenpints91):

Ba da, dar nu m-am putut abţine.

| XBrunetteX a răspuns:

Depinde...daca e pitipoanca, asculta house si manele laughing
Daca e o fata normala, cred ca ar prefera pop, rap....nu stiu. Gusturile in materie de muzica difera de la om la om.

De exemplu,eu ascult dubstep, rock, rapp, pop(dar foarte rar), muzica de vioara...

| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Depinde de tipul de fata[caracter, viata, anturaj]. Eu de exemplu ascult rock big grin

| noname230 a răspuns:

Difera de la fata la fata, depinde ce gen asculta fiecare, dar in general melodii de dragoste

| Betii69 a răspuns:

Fetele prefera cel mai mult muzica pop.Nu stiu de ce dar si eu o prefer! Sper ca ti-am fost de folos! Un an nou plin de bucurii, sanatate si dragoste! La multi ani! Funda?

| pufarinaeu a răspuns:

Buna....eu in general asc muzica pop si raphappy