| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă 'illuminati'?

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Uite :
http://ro.wikipedia.org/wiki/Illuminati

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Categorie gresita,mestere! Legat de muzica,Tupac avea o melodie,Killuminati,iar Gamma Ray,trupa de power-metal, are un album No World Order, referitor, la nume numai, la Illuminati si New World Order.

Illuminati sunt fantezia conspirationistilor.Nu exista nicio certitudine asupra existentei lor, sau asupra inexistentei. Cert e ca, de cum se pronunta Illuminati, apar si discutii despre cine conduce lumea cu adevarat.Fi totusi sigur ca nu presedintii!

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Scuze de categorie, nu am știut unde să pun.