| RecycleBin a întrebat:

Ce inseamna lick shot? funda:d

Răspuns Câştigător
| missouri a răspuns:

E ceva de genu : linge puternic. happy
Este o expresie cu inteles obscen... big grin
Funda? big grin

6 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Lick inseamna a linge si shot lovitura, dar impreuna probabil e o expresie cu alt inteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca ai asculta si tu mel Sunrise Inc-Lick Shot nu? am citi pe un side si inseamna lick-linge si shot-lovitur...in roamana se traduce linge shot

| Liceeanca a răspuns:

Trage o chelfăneală, lovitură, descărcare a unei arme de foc, (si mie imi place melodia mult de tot!)

| Vogelspinne a răspuns:

Lick Shot=Linge cu foc
big grin

| tyberyiu a răspuns:

A da cu piciorulwinking

| lawryka a răspuns:

Pai cred ca ai ascultat melodia Sunrise Inc -Lick Shot.Eu eram si la primul raspuns anonim...Inseamna Linge impuscat