| AvalohAlyn a întrebat:

Ce interpret de colinde va place cel mai mult? Eu unul optez pentru Stefan Hrusca.

Răspuns Câştigător
| Zatharra a răspuns:

Tot!

7 răspunsuri:
| Gregory a răspuns:

Salut. La mulți ani! Îmi place foarte mult Paula Seling. Consider că este cea mai bună artistă din România. Are în repertoriu niște colinde minunate. În urmă cu câțiva ani am fost la concertul artistei Beyoncé, de la Cluj-Napoca. Ea a cântat în deschidere. A avut o prestație live de excepție, deși afară era frig și ploua, și vroiau să amâne concertul.
Colindul care îmi place cel mai mult este acesta:
http://www.trilulilu.ro/muzica-diverse/paula-seling-leganelul-lui-isus

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
imi plac colindele lui Marius Ciprian Pop si colindul cantat de Horia Brenciu..Noapte de Craciunhappy
O seara frumoasa sa ai si sarbatori de iarna fericitehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Truda.
http://www.youtube.com/watch?v=nVR7u5ceg54

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştefan Hruşcă, Ducu Bertzi, Fuego, Ghiţă Munteanu, Puiu Codreanu.

| aveam14ani a răspuns:

Fuego. laughing

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Hrusca,Ducu Bertzi...

| TănaseDavid a răspuns:

Si eu!