| Sensitive a întrebat:

Ce loc credeti ca va lua Romania la Eurovision anul acesta?

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ultimul.Toate melodiile de la "Selectia nationala" au fost mult mai bune.

| Patrisia14 a răspuns:

12.mandinga nu e pregatita pentru acest concurs loren-euphoria are multa experienta' se vede... daar ei nu repeta mult trebuie sa fie pregatiti pentru orice eventualtite pregatire, munca...

| marykate11 a răspuns:

Nu prea stiu... Avem concurenta destul de serioasa... Am vazut cateva topuri pe youtube: in unele eram in top 3, pe cand in altele nici macar nu intram in primii 25 sad Oricum, sper sa ne clasam in top 10, pentru ca avem o piesa destul de buna.

| MayaWantsCookies a răspuns:

Salut!
Pai pff... am urat melodia aia de cand a aparut, iar acum o vad la Eurovision. Ce rusine imi e acum...
Versurile sunt prea repetitive ( care versuri!?) si ce naiba : suntem romani dar facem video-uri in Dubai si cantam in spaniola-engleza.O suna bine la noi in tara, dar in afara e jenant!
Am vazut cu ce intra in concurs celelalte tari : unele sunt chiar neinspirate, iar altele ( Ungaria si Austria ) char au sanse.
Dar nah, trebuie' sa fim patrioti, nu? totusi. Fu Mandinga.
Scuze, e parerea mea :l ce critic sunt ( am 13 ani, btw, e obisnuinta din primara ).
nu crezi ca era mai bine sa mearga Deppside Deejays? Desi ascult numai rock, recunosc ca pe telefon am 3 mel. de'ale lor.

| myblackrose a răspuns:

Parerea mea este ca vor lua locul 2. dar cine stie, orice e posibil.