| lifeistough a întrebat:

Ce ma bucur ca nu a castigat Inna MTV Music Awards-ea nici nu stie sa vorbeasca in engleza dar ea canta in engleza-ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| Lovedove222 a răspuns:

Buna! Faza e ca o melodie in engleza o poate kanta cam oricine. dar cu vorbitu nu are nico legatura cu kantatul... daca kanta bine in engleza ar trebui sa fim mandri d ea deoarece a ajuns atat d departe fata de kantareti astia din Romania

| luiza a răspuns:

Nu pot sa spun ca ma bucur dar in general ai dreptate! avem valori adevarate in tara care nu au banii sau relatiile care sa le faca cunoscute!

| Zenithf a răspuns:

Ba este pacat ca nu a castigat, pentru ca ea canta frumos si este de-a noastra. Cu ce este ea mai prejos decat Gaga? Pui pariu ca Gaga nu stie nici macar atat cat stie Inna o limba straina?

| Chrome_1943 a răspuns:

Cum bah sa te bucuri? Inna la momentul actual e cea mai tare cantareata a Romaniei, la categoria sa, si canta foarte bine. Si stie mult mai multa engleza ca tinehee hee

| Fvn a răspuns:

Idem

| AshuraElric a răspuns:

Păiii eu nu am nimic personal cu ea dar eu una nu o ascultbig grineu la EMA aş fi vrut să câştige Enrique Iglesias pentru că mi place mult melodia cântată cu Pitbullhappy(atât)laughing... mă enerveză faptul că a câştigat italianul (fiecare cu ce-l doare acum)rolling on the floor

| Meeeeee a răspuns:

Nu pot sa zic ca ma bucur dar exista multi alti cantareti din Romania care prin melodiile lor transmit ceva. in al doilea rand, una e sa ai un nume de scena da ceva gen smiley care arata ceva nu inna tongue

| Minnie a răspuns:

I se potriveste perfect zicala "prostul nu e prost destul pana nu e si fudul". Nu se poate sa apara la tv si sa spuna ca ei nu i-a placut scoala deloc si nu stie engleza dar invata cantecele "papagaliceste" si sa mai fie si mandra de ce "perla" a scos! Oricum, si daca nu zicea asta, ne prinsesem de cand a aparut ca nu i-a placut scoala...