| Maddy1998me a întrebat:

Ce mai stiti nou despre justin bieber? Am auzit ca ar putea avea o posibila relatie cu selena gomez... este adevarat?

Răspuns Câştigător
| lil_2808 a răspuns:

Justin Bieber a pus ochii pe Emma Watson

Justin Bieber a declarat ziarului The Sun, că ar vrea s-o scoată pe Emma Watson în oraş. Canadianul în vârstă de 16 ani ar invita-o pe vedeta din Harry Potter la unul dintre concertele sale apoi ar ieşi cu ea la cină:

"Mi-ar plăcea s-o invit la cină. Ar fi super dacă ar putea veni la unul dintre concertele mele, apoi am putea ieşi împreună. Îmi place că este una dintre cele mai mari actriţe, şi că totuşi a ales să meargă la facultate. Asta arată că este normală şi cu picioarele pe pământ."

Şi toate acestea s-ar nărui dacă ar ieşi cu puştiul la un suc şi cartofi prăjiţi… tongue

Nu de alta, dar gagica are deja iubit, pe George Craig, solistul trupei One Night Only.

Cred că este tot mai clar că Justin preferă fetele mai mari. Ori, se prea poate că showbizul nu-i oferă nicio alternativă, nicio puştoaică-vedetă de vârsta sa.

funda?

11 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Bla bla bla. sus, jos, stanga, dreapta, nord, sud, vest, est. aceleasi lucruri: Justin bieber, Selena Gomez, Miley Cyrus si Demi Lovato

Alti artisti mai stiti? Ma adresez voua astora cu intrebari stupide.

Nu te condamn ca vrei sa stii mai multe despre Justin bieber, dar noi astia de pe TPU ne-am cam saturat de intrebari cu acelasi subiect. iar si iar si iarstraight face Cautati pe google

| Floreenofficial a răspuns:

1.nu vreau sa stiu nimic de justin bieber.
2.nu cred ca selena s-ar uita la baietelu ala.

| Anileda a răspuns:

Nu prea cred ca are, citeste si tu pe bestmusic.ro, apar stiri despre vedete.
O zi buna

| Alice180297 a răspuns:

Nu cred ca este adevarat. Adica eu stiam ca Selena a refuzat sa.si dea jos "tocurile" ca sa fie la aceeasi inaltime cu justin. si acum sa fie impreuna? sincer eu nu cred ca ar avea o relatie

| al3xby3x a răspuns:

Nu nu are o relatie cu selena gomez eu stiu totul despre el...il ador

Răspuns utilizator avertizat
| ZxPoox a răspuns:

Justin bieber indrageste multe fete

cateva dintre ele ar fi:

selena gomez

ciara

miley cirus(dar is buni prieteni si nu poate fi cu ea)

megan fox(doar ca e maritata)

emma waston

Răspuns utilizator avertizat
| shichgirl a răspuns:

Nu a fost nimica intre eihappy

| yagmur a răspuns:

Da va avea o relatie cu selena gomez ei vor sa aiba o relatie ascunsa se imbraca nu ca vedetele pun masti pe fata ca sa nu le observe presa atat de la mine te rog fundita?

| Maddy1998me explică:

Multumesc pentru cele spuse si apropo unii chiar sunt amuzantilaughingrolling on the floor inca odata multumescwinking acum stiu ce sa cred laughing[cred]laughing